دبستان پسرانه امام علی (ع)ثبت نام کتاب درسی - دبستان پسرانه امام علی (ع)

ثبت نام کتاب درسی - دبستان پسرانه امام علی (ع)
سرخط خبرها
خانه / خبر / ثبت نام کتاب درسی

ثبت نام کتاب درسی

  • نحوه ثبت نام کتب درسی

به سایت سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.com سپس به بخش ورود دانش آموزان رفته و با وارد کردن کد ملی و سریال شش رقمی دانش آموز وارد سامانه شدهUntitledimgIdentityCardSerialGuidenew

مراحل ثبت سفارش

۱  ورود به بخش ثبت سفارش: با کلیک روی منوی “ثبت سفارش” مراحل سفارش و خرید کتاب های درسی را آغاز نمایید.

۲  بررسی صحت اطلاعات و تکمیل مشخصات: در این مرحله، مشخصات فردی و تحصیلی شما نمایش داده می شود؛ در صورت صحت اطلاعات نمایش داده شده، پس از وارد کردن شماره تلفن همراه (اجباری) و پست الکترونیک (اختیاری) و انتخاب مذهب و زبان خارجی، روی دکمه “مشخصاتم را تأیید می کنم” کلیک کنید.

۳  نمایش بسته آموزشی مناسب: سامانه به صورت هوشمند بسته آموزشی مناسب برای سال تحصیلی جدید شما را نمایش می دهد. پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی بانک، روی دکمه “ثبت و ادامه” کلیک کنید.

۴  پرداخت: پس از ورود به درگاه بانک، شماره کارت، رمز دوم، کد اعتبارسنجی دوم (CVV2)، تاریخ انقضای کارت و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید.

۵  تأیید پرداخت: سامانه بانک، اطلاعات مبلغ واریزی و شماره پیگیری بانک را نمایش می دهد اطلاعات را بررسی کنید در صورت اطمینان از صحت اطلاعات، برای ادامه روی دکمه تکمیل فرآیند کلیک کنید تا بانک عملیات بانکی را انجام و اطلاعات آن را به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ارسال نماید.

۶  مشاهده صورتحساب: در این مرحله، صورتحساب سفارش نمایش داده می شود.

cyberpolice-logo  توجه : از افشای اطلاعات کارت خود از قبیل رمز دوم ، کدد اعتبار سنجی (CCV2) – تاریخ انقضای کارت ، به صورت تلفنی، نوشتاری ، ارسال عکس کارت جدا خودداری نمایید.

 

 

در صورت بروز مشکل و داشتن سوال با شماره تلفن ۴۴۰۵۰۱۲۲ – آقای غلامی تماس حاصل فرمایید.

با تشکر -معاونت فناوری و اطلاعات دبستان پسرانه امام علی

 

 

همچنین ببینید

فرم پیش ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *